KLS A CRVENA ZVEZDA TELEKOM - FLASH 100:76

utorak, 10.03.2015 | 09:57

U 14. kolu kadetske jedinstvene lige Srbije, kadeti Crvene zvezde Telekom savladali su vršnjake Fleša rezultatom 100-76. Crveno beli su dobro otvorili meč i pokazali da su motivisani da se revanširaju protivniku za poraz iz prvog dela sezone. Izabranici trenera Glišića su bili agresivniji što su pokazali i statistički parametri. Zvezda je napravila prevagu u skoku ali i u broju asistencija. Najefikasniji kod domaćina je bio Radanov sa 25 poena (indeks 40) i Vučković sa 18 poena. Kod gostiju su se istakli Mitrović sa 24 i Todorić sa 20 poena.
Aleksandar Glišić
Igrali smo protiv ekipe koja u svojim redovima ima dobre pojedince i znali smo da moramo da damo maksimum kako bi kontrolisali utakmicu.
Prilično smo uspeli u tome iako smo imali određene oscilacije tokom treće četvrtine. Ovo je bila važna pobeda za nas. Čestitam mojim momcima ali i gostujućoj ekipi koja je izborila plasman u plej of.
Aleksa Radanov
Dobra utakmica za nas. Ima još dosta stvari koje moramo da promenimo na bolje i nadam se da će se naša igra popravljati kako prvenstvo bude odmicalo.Čestitam svojim saigračima na pobedi.
Dušan Stojkov
Čestitam protivniku na pobedi. Od početka su napravili prednost koja je bila nedostižna. Uspeli smo u nekim momentima da uspostavimo ravnotežu, prvenstveno odbranom. Crvenoj zvezdi želim sve najbolje u nastavku lige. Mojim igračima čestitam plasman među 8 najboljih ekipa u Srbiji što za naš klub predstavlja veliki uspeh.