PRVA MUŠKA REGIONALNA LIGA - ISTOK

1 kolo - subota/nedelja 03.10.2015-04.10.2015
1131
Radnik SurdulicaBalon sala, Surdulica
Jablanica MedveđaČetvrtak, 08.10.2015 20:30
Lazović - Petrov Aleksandar, Đorđević
1132
live
Prokuplje ProkupljeHala, Prokuplje
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 03.10.2015 18:00
Milovanović I - Ristić, Živković A. (Ni)
1133
live
Junior NišOŠ D.Radović, Niš
Radan Lebanesubota, 03.10.2015 18:30
Golubović B. - Zdravković, Marković D.
1134
live
Knjaževac KnjaževacHala Kaplar, Knjaževac
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 03.10.2015 14:00
Milutinović - Pavlović, Ristić A.
1135
live
Sokobanja SokobanjaHala, Sokobanja
Rtanj Boljevacnedelja, 04.10.2015 17:00
Đelević - Vasić NI, Stojanović
1136
live
Zone Boys BlaceHala, Blace
Jastrebac Aleksinacnedelja, 04.10.2015 19:00
Stefanović M. - Miletić, Zakić
1137
live
Morava Vladičin Han74281319140
Kuršumlija Kuršumlija70201718150
Gligorijević LE - Cvetković LE, Đorđević V.
2 kolo - subota/nedelja 10.10.2015-11.10.2015
1138
Jablanica Medveđa 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 10.10.2015 00:00
1139
Jastrebac Aleksinac 
Morava Vladičin Hansubota, 10.10.2015 00:00
1140
Rtanj Boljevac 
Zone Boys Blacesubota, 10.10.2015 00:00
1141
Mladost Vesna Bela Palanka 
Sokobanja Sokobanjasubota, 10.10.2015 00:00
1142
Radan Lebane 
Knjaževac Knjaževacsubota, 10.10.2015 00:00
1143
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Junior Nišsubota, 10.10.2015 00:00
1144
Radnik Surdulica 
Prokuplje Prokupljesubota, 10.10.2015 00:00
3 kolo - subota/nedelja 17.10.2015-18.10.2015
1145
Prokuplje Prokuplje 
Jablanica Medveđasubota, 17.10.2015 00:00
1146
Junior Niš 
Radnik Surdulicasubota, 17.10.2015 00:00
1147
Knjaževac Knjaževac 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 17.10.2015 00:00
1148
Sokobanja Sokobanja 
Radan Lebanesubota, 17.10.2015 00:00
1149
Zone Boys Blace 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 17.10.2015 00:00
1150
Morava Vladičin Han 
Rtanj Boljevacsubota, 17.10.2015 00:00
1151
Kuršumlija Kuršumlija 
Jastrebac Aleksinacsubota, 17.10.2015 00:00
4 kolo - subota/nedelja 24.10.2015-25.10.2015
1152
Jablanica Medveđa 
Jastrebac Aleksinacsubota, 24.10.2015 00:00
1153
Rtanj Boljevac 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 24.10.2015 00:00
1154
Mladost Vesna Bela Palanka 
Morava Vladičin Hansubota, 24.10.2015 00:00
1155
Radan Lebane 
Zone Boys Blacesubota, 24.10.2015 00:00
1156
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Sokobanja Sokobanjasubota, 24.10.2015 00:00
1157
Radnik Surdulica 
Knjaževac Knjaževacsubota, 24.10.2015 00:00
1158
Prokuplje Prokuplje 
Junior Nišsubota, 24.10.2015 00:00
5 kolo - subota/nedelja 31.10.2015-01.11.2015
1159
Junior Niš 
Jablanica Medveđasubota, 31.10.2015 00:00
1160
Knjaževac Knjaževac 
Prokuplje Prokupljesubota, 31.10.2015 00:00
1161
Sokobanja Sokobanja 
Radnik Surdulicasubota, 31.10.2015 00:00
1162
Zone Boys Blace 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 31.10.2015 00:00
1163
Morava Vladičin Han 
Radan Lebanesubota, 31.10.2015 00:00
1164
Kuršumlija Kuršumlija 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 31.10.2015 00:00
1165
Jastrebac Aleksinac 
Rtanj Boljevacsubota, 31.10.2015 00:00
6 kolo - subota/nedelja 07.11.2015-08.11.2015
1166
Jablanica Medveđa 
Rtanj Boljevacsubota, 07.11.2015 00:00
1167
Mladost Vesna Bela Palanka 
Jastrebac Aleksinacsubota, 07.11.2015 00:00
1168
Radan Lebane 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 07.11.2015 00:00
1169
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Morava Vladičin Hansubota, 07.11.2015 00:00
1170
Radnik Surdulica 
Zone Boys Blacesubota, 07.11.2015 00:00
1171
Prokuplje Prokuplje 
Sokobanja Sokobanjasubota, 07.11.2015 00:00
1172
Junior Niš 
Knjaževac Knjaževacsubota, 07.11.2015 00:00
7 kolo - subota/nedelja 14.11.2015-15.11.2015
1173
Knjaževac Knjaževac 
Jablanica Medveđasubota, 14.11.2015 00:00
1174
Sokobanja Sokobanja 
Junior Nišsubota, 14.11.2015 00:00
1175
Zone Boys Blace 
Prokuplje Prokupljesubota, 14.11.2015 00:00
1176
Morava Vladičin Han 
Radnik Surdulicasubota, 14.11.2015 00:00
1177
Kuršumlija Kuršumlija 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 14.11.2015 00:00
1178
Jastrebac Aleksinac 
Radan Lebanesubota, 14.11.2015 00:00
1179
Rtanj Boljevac 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 14.11.2015 00:00
8 kolo - subota/nedelja 21.11.2015-22.11.2015
1180
Jablanica Medveđa 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 21.11.2015 00:00
1181
Radan Lebane 
Rtanj Boljevacsubota, 21.11.2015 00:00
1182
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Jastrebac Aleksinacsubota, 21.11.2015 00:00
1183
Radnik Surdulica 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 21.11.2015 00:00
1184
Prokuplje Prokuplje 
Morava Vladičin Hansubota, 21.11.2015 00:00
1185
Junior Niš 
Zone Boys Blacesubota, 21.11.2015 00:00
1186
Knjaževac Knjaževac 
Sokobanja Sokobanjasubota, 21.11.2015 00:00
9 kolo - subota/nedelja 28.11.2015-29.11.2015
1187
Sokobanja Sokobanja 
Jablanica Medveđasubota, 28.11.2015 00:00
1188
Zone Boys Blace 
Knjaževac Knjaževacsubota, 28.11.2015 00:00
1189
Morava Vladičin Han 
Junior Nišsubota, 28.11.2015 00:00
1190
Kuršumlija Kuršumlija 
Prokuplje Prokupljesubota, 28.11.2015 00:00
1191
Jastrebac Aleksinac 
Radnik Surdulicasubota, 28.11.2015 00:00
1192
Rtanj Boljevac 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 28.11.2015 00:00
1193
Mladost Vesna Bela Palanka 
Radan Lebanesubota, 28.11.2015 00:00
10 kolo - subota/nedelja 05.12.2015-06.12.2015
1194
Jablanica Medveđa 
Radan Lebanesubota, 05.12.2015 00:00
1195
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 05.12.2015 00:00
1196
Radnik Surdulica 
Rtanj Boljevacsubota, 05.12.2015 00:00
1197
Prokuplje Prokuplje 
Jastrebac Aleksinacsubota, 05.12.2015 00:00
1198
Junior Niš 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 05.12.2015 00:00
1199
Knjaževac Knjaževac 
Morava Vladičin Hansubota, 05.12.2015 00:00
1200
Sokobanja Sokobanja 
Zone Boys Blacesubota, 05.12.2015 00:00
11 kolo - subota/nedelja 12.12.2015-13.12.2015
1201
Zone Boys Blace 
Jablanica Medveđasubota, 12.12.2015 00:00
1202
Morava Vladičin Han 
Sokobanja Sokobanjasubota, 12.12.2015 00:00
1203
Kuršumlija Kuršumlija 
Knjaževac Knjaževacsubota, 12.12.2015 00:00
1204
Jastrebac Aleksinac 
Junior Nišsubota, 12.12.2015 00:00
1205
Rtanj Boljevac 
Prokuplje Prokupljesubota, 12.12.2015 00:00
1206
Mladost Vesna Bela Palanka 
Radnik Surdulicasubota, 12.12.2015 00:00
1207
Radan Lebane 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 12.12.2015 00:00
12 kolo - subota/nedelja 19.12.2015-20.12.2015
1208
Jablanica Medveđa 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 19.12.2015 00:00
1209
Radnik Surdulica 
Radan Lebanesubota, 19.12.2015 00:00
1210
Prokuplje Prokuplje 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 19.12.2015 00:00
1211
Junior Niš 
Rtanj Boljevacsubota, 19.12.2015 00:00
1212
Knjaževac Knjaževac 
Jastrebac Aleksinacsubota, 19.12.2015 00:00
1213
Sokobanja Sokobanja 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 19.12.2015 00:00
1214
Zone Boys Blace 
Morava Vladičin Hansubota, 19.12.2015 00:00
13 kolo - subota/nedelja 26.12.2015-27.12.2015
1215
Morava Vladičin Han 
Jablanica Medveđasubota, 26.12.2015 00:00
1216
Kuršumlija Kuršumlija 
Zone Boys Blacesubota, 26.12.2015 00:00
1217
Jastrebac Aleksinac 
Sokobanja Sokobanjasubota, 26.12.2015 00:00
1218
Rtanj Boljevac 
Knjaževac Knjaževacsubota, 26.12.2015 00:00
1219
Mladost Vesna Bela Palanka 
Junior Nišsubota, 26.12.2015 00:00
1220
Radan Lebane 
Prokuplje Prokupljesubota, 26.12.2015 00:00
1221
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Radnik Surdulicasubota, 26.12.2015 00:00
14 kolo - subota/nedelja 30.01.2016-31.01.2016
1222
Jablanica Medveđa 
Radnik Surdulicasubota, 30.01.2016 00:00
1223
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Prokuplje Prokupljesubota, 30.01.2016 00:00
1224
Radan Lebane 
Junior Nišsubota, 30.01.2016 00:00
1225
Mladost Vesna Bela Palanka 
Knjaževac Knjaževacsubota, 30.01.2016 00:00
1226
Rtanj Boljevac 
Sokobanja Sokobanjasubota, 30.01.2016 00:00
1227
Jastrebac Aleksinac 
Zone Boys Blacesubota, 30.01.2016 00:00
1228
Kuršumlija Kuršumlija 
Morava Vladičin Hansubota, 30.01.2016 00:00
15 kolo - subota/nedelja 06.02.2016-07.02.2016
1229
Kuršumlija Kuršumlija 
Jablanica Medveđasubota, 06.02.2016 00:00
1230
Morava Vladičin Han 
Jastrebac Aleksinacsubota, 06.02.2016 00:00
1231
Zone Boys Blace 
Rtanj Boljevacsubota, 06.02.2016 00:00
1232
Sokobanja Sokobanja 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 06.02.2016 00:00
1233
Knjaževac Knjaževac 
Radan Lebanesubota, 06.02.2016 00:00
1234
Junior Niš 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 06.02.2016 00:00
1235
Prokuplje Prokuplje 
Radnik Surdulicasubota, 06.02.2016 00:00
16 kolo - subota/nedelja 13.02.2016-14.02.2016
1236
Jablanica Medveđa 
Prokuplje Prokupljesubota, 13.02.2016 00:00
1237
Radnik Surdulica 
Junior Nišsubota, 13.02.2016 00:00
1238
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Knjaževac Knjaževacsubota, 13.02.2016 00:00
1239
Radan Lebane 
Sokobanja Sokobanjasubota, 13.02.2016 00:00
1240
Mladost Vesna Bela Palanka 
Zone Boys Blacesubota, 13.02.2016 00:00
1241
Rtanj Boljevac 
Morava Vladičin Hansubota, 13.02.2016 00:00
1242
Jastrebac Aleksinac 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 13.02.2016 00:00
17 kolo - subota/nedelja 20.02.2016-21.02.2016
1243
Jastrebac Aleksinac 
Jablanica Medveđasubota, 20.02.2016 00:00
1244
Kuršumlija Kuršumlija 
Rtanj Boljevacsubota, 20.02.2016 00:00
1245
Morava Vladičin Han 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 20.02.2016 00:00
1246
Zone Boys Blace 
Radan Lebanesubota, 20.02.2016 00:00
1247
Sokobanja Sokobanja 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 20.02.2016 00:00
1248
Knjaževac Knjaževac 
Radnik Surdulicasubota, 20.02.2016 00:00
1249
Junior Niš 
Prokuplje Prokupljesubota, 20.02.2016 00:00
18 kolo - subota/nedelja 27.02.2016-28.02.2016
1250
Jablanica Medveđa 
Junior Nišsubota, 27.02.2016 00:00
1251
Prokuplje Prokuplje 
Knjaževac Knjaževacsubota, 27.02.2016 00:00
1252
Radnik Surdulica 
Sokobanja Sokobanjasubota, 27.02.2016 00:00
1253
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Zone Boys Blacesubota, 27.02.2016 00:00
1254
Radan Lebane 
Morava Vladičin Hansubota, 27.02.2016 00:00
1255
Mladost Vesna Bela Palanka 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 27.02.2016 00:00
1256
Rtanj Boljevac 
Jastrebac Aleksinacsubota, 27.02.2016 00:00
19 kolo - subota/nedelja 05.03.2016-06.03.2016
1257
Rtanj Boljevac 
Jablanica Medveđasubota, 05.03.2016 00:00
1258
Jastrebac Aleksinac 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 05.03.2016 00:00
1259
Kuršumlija Kuršumlija 
Radan Lebanesubota, 05.03.2016 00:00
1260
Morava Vladičin Han 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 05.03.2016 00:00
1261
Zone Boys Blace 
Radnik Surdulicasubota, 05.03.2016 00:00
1262
Sokobanja Sokobanja 
Prokuplje Prokupljesubota, 05.03.2016 00:00
1263
Knjaževac Knjaževac 
Junior Nišsubota, 05.03.2016 00:00
20 kolo - subota/nedelja 12.03.2016-13.03.2016
1264
Jablanica Medveđa 
Knjaževac Knjaževacsubota, 12.03.2016 00:00
1265
Junior Niš 
Sokobanja Sokobanjasubota, 12.03.2016 00:00
1266
Prokuplje Prokuplje 
Zone Boys Blacesubota, 12.03.2016 00:00
1267
Radnik Surdulica 
Morava Vladičin Hansubota, 12.03.2016 00:00
1268
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 12.03.2016 00:00
1269
Radan Lebane 
Jastrebac Aleksinacsubota, 12.03.2016 00:00
1270
Mladost Vesna Bela Palanka 
Rtanj Boljevacsubota, 12.03.2016 00:00
21 kolo - subota/nedelja 19.03.2016-20.03.2016
1271
Mladost Vesna Bela Palanka 
Jablanica Medveđasubota, 19.03.2016 00:00
1272
Rtanj Boljevac 
Radan Lebanesubota, 19.03.2016 00:00
1273
Jastrebac Aleksinac 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 19.03.2016 00:00
1274
Kuršumlija Kuršumlija 
Radnik Surdulicasubota, 19.03.2016 00:00
1275
Morava Vladičin Han 
Prokuplje Prokupljesubota, 19.03.2016 00:00
1276
Zone Boys Blace 
Junior Nišsubota, 19.03.2016 00:00
1277
Sokobanja Sokobanja 
Knjaževac Knjaževacsubota, 19.03.2016 00:00
22 kolo - subota/nedelja 26.03.2016-27.03.2016
1278
Jablanica Medveđa 
Sokobanja Sokobanjasubota, 26.03.2016 00:00
1279
Knjaževac Knjaževac 
Zone Boys Blacesubota, 26.03.2016 00:00
1280
Junior Niš 
Morava Vladičin Hansubota, 26.03.2016 00:00
1281
Prokuplje Prokuplje 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 26.03.2016 00:00
1282
Radnik Surdulica 
Jastrebac Aleksinacsubota, 26.03.2016 00:00
1283
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Rtanj Boljevacsubota, 26.03.2016 00:00
1284
Radan Lebane 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 26.03.2016 00:00
23 kolo - subota/nedelja 02.04.2016-03.04.2016
1285
Radan Lebane 
Jablanica Medveđasubota, 02.04.2016 00:00
1286
Mladost Vesna Bela Palanka 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 02.04.2016 00:00
1287
Rtanj Boljevac 
Radnik Surdulicasubota, 02.04.2016 00:00
1288
Jastrebac Aleksinac 
Prokuplje Prokupljesubota, 02.04.2016 00:00
1289
Kuršumlija Kuršumlija 
Junior Nišsubota, 02.04.2016 00:00
1290
Morava Vladičin Han 
Knjaževac Knjaževacsubota, 02.04.2016 00:00
1291
Zone Boys Blace 
Sokobanja Sokobanjasubota, 02.04.2016 00:00
24 kolo - subota/nedelja 09.04.2016-10.04.2016
1292
Jablanica Medveđa 
Zone Boys Blacesubota, 09.04.2016 00:00
1293
Sokobanja Sokobanja 
Morava Vladičin Hansubota, 09.04.2016 00:00
1294
Knjaževac Knjaževac 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 09.04.2016 00:00
1295
Junior Niš 
Jastrebac Aleksinacsubota, 09.04.2016 00:00
1296
Prokuplje Prokuplje 
Rtanj Boljevacsubota, 09.04.2016 00:00
1297
Radnik Surdulica 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 09.04.2016 00:00
1298
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Radan Lebanesubota, 09.04.2016 00:00
25 kolo - subota/nedelja 16.04.2016-17.04.2016
1299
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 
Jablanica Medveđasubota, 16.04.2016 00:00
1300
Radan Lebane 
Radnik Surdulicasubota, 16.04.2016 00:00
1301
Mladost Vesna Bela Palanka 
Prokuplje Prokupljesubota, 16.04.2016 00:00
1302
Rtanj Boljevac 
Junior Nišsubota, 16.04.2016 00:00
1303
Jastrebac Aleksinac 
Knjaževac Knjaževacsubota, 16.04.2016 00:00
1304
Kuršumlija Kuršumlija 
Sokobanja Sokobanjasubota, 16.04.2016 00:00
1305
Morava Vladičin Han 
Zone Boys Blacesubota, 16.04.2016 00:00
26 kolo - subota/nedelja 23.04.2016-24.04.2016
1306
Jablanica Medveđa 
Morava Vladičin Hansubota, 23.04.2016 00:00
1307
Zone Boys Blace 
Kuršumlija Kuršumlijasubota, 23.04.2016 00:00
1308
Sokobanja Sokobanja 
Jastrebac Aleksinacsubota, 23.04.2016 00:00
1309
Knjaževac Knjaževac 
Rtanj Boljevacsubota, 23.04.2016 00:00
1310
Junior Niš 
Mladost Vesna Bela Palankasubota, 23.04.2016 00:00
1311
Prokuplje Prokuplje 
Radan Lebanesubota, 23.04.2016 00:00
1312
Radnik Surdulica 
Dimitrovgrad Dimitrovgradsubota, 23.04.2016 00:00