1. MRL ZAPAD - A

1 kolo - subota/nedelja 17.10.2015-18.10.2015
1319
Požarevac Požarevac 
Temnić Varvarinsubota, 17.10.2015 00:00
1320
KKK Radnički Kragujevac 
Bane Raškasubota, 17.10.2015 00:00
1321
Sloga (D) Despotovac 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 17.10.2015 00:00
1322
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Paraćin Paraćinsubota, 17.10.2015 00:00
1323
Studenica Ušće 
Kopaonik Leposavićsubota, 17.10.2015 00:00
1324
Napredak Junior Kruševac 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 17.10.2015 00:00
2 kolo - subota/nedelja 24.10.2015-25.10.2015
1325
Temnić Varvarin 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 24.10.2015 00:00
1326
Kopaonik Leposavić 
Napredak Junior Kruševacsubota, 24.10.2015 00:00
1327
Paraćin Paraćin 
Studenica Ušćesubota, 24.10.2015 00:00
1328
Basket Vrnjačka Banja 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 24.10.2015 00:00
1329
Bane Raška 
Sloga (D) Despotovacsubota, 24.10.2015 00:00
1330
Požarevac Požarevac 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 24.10.2015 00:00
3 kolo - subota/nedelja 31.10.2015-01.11.2015
1331
KKK Radnički Kragujevac 
Temnić Varvarinsubota, 31.10.2015 00:00
1332
Sloga (D) Despotovac 
Požarevac Požarevacsubota, 31.10.2015 00:00
1333
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Bane Raškasubota, 31.10.2015 00:00
1334
Studenica Ušće 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 31.10.2015 00:00
1335
Napredak Junior Kruševac 
Paraćin Paraćinsubota, 31.10.2015 00:00
1336
Trepča Kosovska Mitrovica 
Kopaonik Leposavićsubota, 31.10.2015 00:00
4 kolo - subota/nedelja 07.11.2015-08.11.2015
1337
Temnić Varvarin 
Kopaonik Leposavićsubota, 07.11.2015 00:00
1338
Paraćin Paraćin 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 07.11.2015 00:00
1339
Basket Vrnjačka Banja 
Napredak Junior Kruševacsubota, 07.11.2015 00:00
1340
Bane Raška 
Studenica Ušćesubota, 07.11.2015 00:00
1341
Požarevac Požarevac 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 07.11.2015 00:00
1342
KKK Radnički Kragujevac 
Sloga (D) Despotovacsubota, 07.11.2015 00:00
5 kolo - subota/nedelja 14.11.2015-15.11.2015
1343
Sloga (D) Despotovac 
Temnić Varvarinsubota, 14.11.2015 00:00
1344
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 14.11.2015 00:00
1345
Studenica Ušće 
Požarevac Požarevacsubota, 14.11.2015 00:00
1346
Napredak Junior Kruševac 
Bane Raškasubota, 14.11.2015 00:00
1347
Trepča Kosovska Mitrovica 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 14.11.2015 00:00
1348
Kopaonik Leposavić 
Paraćin Paraćinsubota, 14.11.2015 00:00
6 kolo - subota/nedelja 21.11.2015-22.11.2015
1349
Temnić Varvarin 
Paraćin Paraćinsubota, 21.11.2015 00:00
1350
Basket Vrnjačka Banja 
Kopaonik Leposavićsubota, 21.11.2015 00:00
1351
Bane Raška 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 21.11.2015 00:00
1352
Požarevac Požarevac 
Napredak Junior Kruševacsubota, 21.11.2015 00:00
1353
KKK Radnički Kragujevac 
Studenica Ušćesubota, 21.11.2015 00:00
1354
Sloga (D) Despotovac 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 21.11.2015 00:00
7 kolo - subota/nedelja 28.11.2015-29.11.2015
1355
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Temnić Varvarinsubota, 28.11.2015 00:00
1356
Studenica Ušće 
Sloga (D) Despotovacsubota, 28.11.2015 00:00
1357
Napredak Junior Kruševac 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 28.11.2015 00:00
1358
Trepča Kosovska Mitrovica 
Požarevac Požarevacsubota, 28.11.2015 00:00
1359
Kopaonik Leposavić 
Bane Raškasubota, 28.11.2015 00:00
1360
Paraćin Paraćin 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 28.11.2015 00:00
8 kolo - subota/nedelja 05.12.2015-06.12.2015
1361
Temnić Varvarin 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 05.12.2015 00:00
1362
Bane Raška 
Paraćin Paraćinsubota, 05.12.2015 00:00
1363
Požarevac Požarevac 
Kopaonik Leposavićsubota, 05.12.2015 00:00
1364
KKK Radnički Kragujevac 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 05.12.2015 00:00
1365
Sloga (D) Despotovac 
Napredak Junior Kruševacsubota, 05.12.2015 00:00
1366
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Studenica Ušćesubota, 05.12.2015 00:00
9 kolo - subota/nedelja 12.12.2015-13.12.2015
1367
Studenica Ušće 
Temnić Varvarinsubota, 12.12.2015 00:00
1368
Napredak Junior Kruševac 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 12.12.2015 00:00
1369
Trepča Kosovska Mitrovica 
Sloga (D) Despotovacsubota, 12.12.2015 00:00
1370
Kopaonik Leposavić 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 12.12.2015 00:00
1371
Paraćin Paraćin 
Požarevac Požarevacsubota, 12.12.2015 00:00
1372
Basket Vrnjačka Banja 
Bane Raškasubota, 12.12.2015 00:00
10 kolo - subota/nedelja 19.12.2015-20.12.2015
1373
Temnić Varvarin 
Bane Raškasubota, 19.12.2015 00:00
1374
Požarevac Požarevac 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 19.12.2015 00:00
1375
KKK Radnički Kragujevac 
Paraćin Paraćinsubota, 19.12.2015 00:00
1376
Sloga (D) Despotovac 
Kopaonik Leposavićsubota, 19.12.2015 00:00
1377
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 19.12.2015 00:00
1378
Studenica Ušće 
Napredak Junior Kruševacsubota, 19.12.2015 00:00
11 kolo - subota/nedelja 26.12.2015-27.12.2015
1379
Napredak Junior Kruševac 
Temnić Varvarinsubota, 26.12.2015 00:00
1380
Trepča Kosovska Mitrovica 
Studenica Ušćesubota, 26.12.2015 00:00
1381
Kopaonik Leposavić 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 26.12.2015 00:00
1382
Paraćin Paraćin 
Sloga (D) Despotovacsubota, 26.12.2015 00:00
1383
Basket Vrnjačka Banja 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 26.12.2015 00:00
1384
Bane Raška 
Požarevac Požarevacsubota, 26.12.2015 00:00
12 kolo - subota/nedelja 30.01.2016-31.01.2016
1385
Temnić Varvarin 
Požarevac Požarevacsubota, 30.01.2016 00:00
1386
Bane Raška 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 30.01.2016 00:00
1387
Basket Vrnjačka Banja 
Sloga (D) Despotovacsubota, 30.01.2016 00:00
1388
Paraćin Paraćin 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 30.01.2016 00:00
1389
Kopaonik Leposavić 
Studenica Ušćesubota, 30.01.2016 00:00
1390
Trepča Kosovska Mitrovica 
Napredak Junior Kruševacsubota, 30.01.2016 00:00
13 kolo - subota/nedelja 06.02.2016-07.02.2016
1391
Trepča Kosovska Mitrovica 
Temnić Varvarinsubota, 06.02.2016 00:00
1392
Napredak Junior Kruševac 
Kopaonik Leposavićsubota, 06.02.2016 00:00
1393
Studenica Ušće 
Paraćin Paraćinsubota, 06.02.2016 00:00
1394
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 06.02.2016 00:00
1395
Sloga (D) Despotovac 
Bane Raškasubota, 06.02.2016 00:00
1396
KKK Radnički Kragujevac 
Požarevac Požarevacsubota, 06.02.2016 00:00
14 kolo - subota/nedelja 13.02.2016-14.02.2016
1397
Temnić Varvarin 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 13.02.2016 00:00
1398
Požarevac Požarevac 
Sloga (D) Despotovacsubota, 13.02.2016 00:00
1399
Bane Raška 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 13.02.2016 00:00
1400
Basket Vrnjačka Banja 
Studenica Ušćesubota, 13.02.2016 00:00
1401
Paraćin Paraćin 
Napredak Junior Kruševacsubota, 13.02.2016 00:00
1402
Kopaonik Leposavić 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 13.02.2016 00:00
15 kolo - subota/nedelja 20.02.2016-21.02.2016
1403
Kopaonik Leposavić 
Temnić Varvarinsubota, 20.02.2016 00:00
1404
Trepča Kosovska Mitrovica 
Paraćin Paraćinsubota, 20.02.2016 00:00
1405
Napredak Junior Kruševac 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 20.02.2016 00:00
1406
Studenica Ušće 
Bane Raškasubota, 20.02.2016 00:00
1407
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Požarevac Požarevacsubota, 20.02.2016 00:00
1408
Sloga (D) Despotovac 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 20.02.2016 00:00
16 kolo - subota/nedelja 27.02.2016-28.02.2016
1409
Temnić Varvarin 
Sloga (D) Despotovacsubota, 27.02.2016 00:00
1410
KKK Radnički Kragujevac 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 27.02.2016 00:00
1411
Požarevac Požarevac 
Studenica Ušćesubota, 27.02.2016 00:00
1412
Bane Raška 
Napredak Junior Kruševacsubota, 27.02.2016 00:00
1413
Basket Vrnjačka Banja 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 27.02.2016 00:00
1414
Paraćin Paraćin 
Kopaonik Leposavićsubota, 27.02.2016 00:00
17 kolo - subota/nedelja 05.03.2016-06.03.2016
1415
Paraćin Paraćin 
Temnić Varvarinsubota, 05.03.2016 00:00
1416
Kopaonik Leposavić 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 05.03.2016 00:00
1417
Trepča Kosovska Mitrovica 
Bane Raškasubota, 05.03.2016 00:00
1418
Napredak Junior Kruševac 
Požarevac Požarevacsubota, 05.03.2016 00:00
1419
Studenica Ušće 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 05.03.2016 00:00
1420
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Sloga (D) Despotovacsubota, 05.03.2016 00:00
18 kolo - subota/nedelja 12.03.2016-13.03.2016
1421
Temnić Varvarin 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 12.03.2016 00:00
1422
Sloga (D) Despotovac 
Studenica Ušćesubota, 12.03.2016 00:00
1423
KKK Radnički Kragujevac 
Napredak Junior Kruševacsubota, 12.03.2016 00:00
1424
Požarevac Požarevac 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 12.03.2016 00:00
1425
Bane Raška 
Kopaonik Leposavićsubota, 12.03.2016 00:00
1426
Basket Vrnjačka Banja 
Paraćin Paraćinsubota, 12.03.2016 00:00
19 kolo - subota/nedelja 19.03.2016-20.03.2016
1427
Basket Vrnjačka Banja 
Temnić Varvarinsubota, 19.03.2016 00:00
1428
Paraćin Paraćin 
Bane Raškasubota, 19.03.2016 00:00
1429
Kopaonik Leposavić 
Požarevac Požarevacsubota, 19.03.2016 00:00
1430
Trepča Kosovska Mitrovica 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 19.03.2016 00:00
1431
Napredak Junior Kruševac 
Sloga (D) Despotovacsubota, 19.03.2016 00:00
1432
Studenica Ušće 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 19.03.2016 00:00
20 kolo - subota/nedelja 26.03.2016-27.03.2016
1433
Temnić Varvarin 
Studenica Ušćesubota, 26.03.2016 00:00
1434
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Napredak Junior Kruševacsubota, 26.03.2016 00:00
1435
Sloga (D) Despotovac 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 26.03.2016 00:00
1436
KKK Radnički Kragujevac 
Kopaonik Leposavićsubota, 26.03.2016 00:00
1437
Požarevac Požarevac 
Paraćin Paraćinsubota, 26.03.2016 00:00
1438
Bane Raška 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 26.03.2016 00:00
21 kolo - subota/nedelja 02.04.2016-03.04.2016
1439
Bane Raška 
Temnić Varvarinsubota, 02.04.2016 00:00
1440
Basket Vrnjačka Banja 
Požarevac Požarevacsubota, 02.04.2016 00:00
1441
Paraćin Paraćin 
KKK Radnički Kragujevacsubota, 02.04.2016 00:00
1442
Kopaonik Leposavić 
Sloga (D) Despotovacsubota, 02.04.2016 00:00
1443
Trepča Kosovska Mitrovica 
Sloga PNM Petrovac na Mlavisubota, 02.04.2016 00:00
1444
Napredak Junior Kruševac 
Studenica Ušćesubota, 02.04.2016 00:00
22 kolo - subota/nedelja 09.04.2016-10.04.2016
1445
Temnić Varvarin 
Napredak Junior Kruševacsubota, 09.04.2016 00:00
1446
Studenica Ušće 
Trepča Kosovska Mitrovicasubota, 09.04.2016 00:00
1447
Sloga PNM Petrovac na Mlavi 
Kopaonik Leposavićsubota, 09.04.2016 00:00
1448
Sloga (D) Despotovac 
Paraćin Paraćinsubota, 09.04.2016 00:00
1449
KKK Radnički Kragujevac 
Basket Vrnjačka Banjasubota, 09.04.2016 00:00
1450
Požarevac Požarevac 
Bane Raškasubota, 09.04.2016 00:00